O KLUBU

KLUB MALOG FUDBALA FON

Klub malog fudbala FON iz Beograda takmiči se u Prvoj futsal ligi Srbije treću godinu za redom. U sezoni 2014/15 ekipa je izborila plasman u najviši rang takmičenja, a od tada klub je u konstatnom rastu i jačanju što je dovelo do osvajanja trećeg mesta u sezoni 2016/17.

Istorija kluba datira još od davne 1997. godine, kada je grupa studenata "Fakulteta organizacionih nauka" oformila fudbalsku sekciju.

Svoje mečeve kao domaćin, klub malog fudbala FON, od ove sezone igra u Sportkom centru "Šumice".

2014-2015 Druga futsal liga Beograda

Ekipa je pod nazivom KMF "Slodes" uspela da izbori plasman u elitni rang naše zemlje.

2015-2016 Prva futsal liga Srbije

Kao debitant u najvišem rangu naše zemlje, FON je važio za najprijatnije iznenađenje. Ekipi je trebalo malo vremena da se prilagodi, ali je na kraju uspela da završi na visokom šestom mestu na tabeli.

2016-2017 Prva futsal liga i Futsal Kup

Iskusniji za jednu godinu u prvoj ligi, popularni "studenti" su prikazali odličnu igru kako u prvenstvu tako i u kupu. Najpre je ekipa uspela da ostvari istorijski plasman u polufinale Kupa Srbije, a ostvaren je i najveći uspeh u prvenstvu, odnosno osvajanje trećeg mesta.

PARTNERI