PODELA BODOVA U RAKOVICI

18/10/2016

Peto kolo Prve futsal lige Srbije
KMF FON – KMF DEUS 3:3 (0:2)

U subotu je u hali u Rakovici gostovao vicešampion naše države, ekipa Deus iz Sremske Mitrovice a gledaoci koji su došli da isprate meč imali su šta i da vide. Veoma kvalitetan futsal prikazale su obe ekipe a krajnji ishod bio je nerešen rezultat 3:3.

KMF FON - KMF DEUS

Prvo poluvreme pripalo je gostima iz Mitrovice, najviše zahvaljujući boljoj realizaciji. Najpre je Simić zaobišao svog čuvara i sproveo loptu iza leđa Filipovića za vođstvo od 1:0, da bi minut pred odlazak na odmor Tomić duplirao prednost svog tima. FON je imao nekoliko izglednih prilika nakon lepih akcija ali odlični golman gostiju, Đokić uspeo je da ostane nesavladan.

Od starta drugog dela meča, studenti su krenuli silno kako bi ugrozili gol gostiju. Za samo pet minuta uspeli su da potpuno preokrenu rezultat sa tri brza pogotka. Najpre je Arsić silovitim udarcem sa desetak metara smanjio vođstvo, potom Stanković iz solo prodora poravnao rezultat, da bi Arsić svojim drugim pogotkom doveo svoju ekipu do preokreta. Od tog trenutka gosti kreću na sve ili ništa sa igračem više u polju i brzo postižu gol za izjednačenje. U poslednjem minutu meča, Petrov je imao dve stoprocentne prilike da stavi tačku na meč, ali na veliku žalost svih prisutnih nije uspeo da postigne gol, te je utakmica završena rezultatom 3:3.

Ovo je prvi remi popularnih “studenata” u ovoj sezoni, i sada se naša ekipa nalazi na šestom mestu sa 7 osvojenih bodova. Sledeća utakmica je na programu već u petak u Smederevu, a izabranici Vladimira Radojičića odlaze na gostovanje po sva tri boda. U nastavku možete pogledati pregled utakmice kao i izjave šefa stručnog štaba Fona kao i dvostrukog strelca Nikole Arsića. Uživajte i naravno #NavijajZaFon