REPREZENTACIJA BAHREINA NADIGRALA STUDENTE

19/01/2018

Reprezentacija Bahreina, koja se nalazi u Beogradu na pripremama za Azijski kup koji se uskoro održava, odigrala je dve utakmice protiv popularnih “studenata”, i ostvarila obe pobede.
U prvom meču bilo je dosta neizvesnije, kada su Bahreinci uspeli da do pobede od 3:2 dođu dva minuta pre kraja susreta. U drugom susretu rivala, činilo se da je reprezentacija Bahreina na dosta lakši način došla do pobede. Odlično su otvorili utakmicu i već u prvih 15 minuta imali tri gola prednosti. Utakmica je završena rezultatom 6:1.
Iako su popularni “studenti” pretrpeli dva poraza, rezultat nije bio u prvom planu. Ekipa je tek na početku priprema za drugi deo prvenstva, polako se ulazi u formu, a šef stručnog štaba Borko Surudžić iskoristio je ove dve utakmice kako bi isprobao neke taktičke zamisli i proverio mogućnosti svojih igrača.