STUDENTI ZAUSTAVLJENI U ČAIRU

16/11/2016

VIII kolo Prve futsal lige Srbije
KMF Kalča – KMF FON 4:2 (3:2)

Popularni “studenti” su u prethodnog vikenda gostovali jedinom niškom predstavniku u eliti, ekipi Kalče, koja je se u tom trenutku nalazila na deobi trećeg mesta sa našim timom. Seriju dobrih rezultata bez poraza nisu naši momci uspeli da produže u popularnom “Čairu”. Izostanak dvojice standardnih prvotimaca, Petrova i Arsića, osetio se u drugom poluvremenu kada su igrači ostali bez snage i nisu uspeli da u drugom delu meča, kao po običaju, prelome rezulatat u svoju korist.

Bolji početak meča, i dva gola odmah na startu, najpre preko Manića a potom i Pešića, iznenadila su nišku publiku. Međutim, izabranici Vladana Miladinovića brzo su se trgli i do kraja prvog dela uspeli da preokrenu rezultat na 3:2 golovima Stankovića, Krstića i Ristića. U drugom delu, Beograđani su dali sve od sebe da se rezultatski vrate ali pad snage doveo je čak i do postizanja autogola u 32. minutu. Pokušali su naši momci sa igračem više u polju poslednjih 5 minuta ali lopta jednostavno nije htela u gol, pa je rezultatom 4:2 utakmica i završena.

Bila je ovo idealna šansa da se ekipa pobedom učvrsti na trećoj poziciji koja nije iskorišćena. Nema vremena za očajavanje, do kraja polusezone ostalo je još tri kola a naredni meč zakazan je za subotu sa početkom od 20:30 gde nam gostuje ekipa Nove Pazove a jedino se pobeda dovodi u razmatranje. Vidimo se u što većem broju! #NavijajZaFon