UBEDLJIVOM POBEDOM DO TREĆEG MESTA

28/02/2017

Ekipa FON-a na svom parketu u Sportskom centru Rakovica potvrdila je uloga favorita i ubedljivo savladala ekipu Kopernikus SAS iz Zrenjanina. Da su izabranici Vladimira Radojičića sa ozbiljnošću pristupili ovom meču svedoči čak sedam postginutih golova u prvom poluvremenu (7:0). Najpre je Stanković u prvom napadu započeo goleadu, a Arsić dva minuta kasnije duplirao prednost. Seriju efektnih golova pokrenuo je Pešić u 14. minutu da bi se u strelce iz minuta u minut upisali Manić (2) i Đukanović. Konačan rezultat prvog poluvremena postavio je Stanković. U drugom delu meča priliku su dobile i mlade uzdanice “studenata” koje su veoma dobro odgovorile zahtevima na terenu. Uspeli su Zrenjaninci da do kraja meča smanje ubedljivu prednost sa dva pogotka a Stefan Kokotović stavio je tačku na meč svojim prvencem u ligi.

Ovom pobedom ekipa FON-a izbila je na treće mesto na tabeli odmah iza Ekonomca i Euro motusa. Naredni meč “studenti” igraju u Vrbasu u subotu, 4. marta (20h) protiv ekipe Letećeg Holanđanina.