UZ ZVUK SIRENE ZA TRI BODA

01/03/2018

Drama u samoj završnici! Igrači FON-a kako to samo oni znaju, priredili su gledaocima završnicu za infarkt. Naime, samo 3.4 sekunde pre kraja uspeli su da postignu pobedonosni gol i odnesu sva tri boda iz Pirota.

Od samog početka meča igralo se veoma čvrsto na obe strane. Iako su Beograđani više imali loptu u posedu, ekipa Pirota uspevala je da spreči goste da lako dođu do gola. U prvom poluvremenu viđeno je po nekoliko šansi na obe strane, ali su veoma raspoloženi golmani obe ekipe uspeli da sačuvaju svoje mreže pa se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0. Drugo poluvreme donelo je malo više uzbuđenja. Posle akcije iz auta, Petrov pronalazi Cvetkovića koji iz voleja postiže gol za vođstvo. Međutim, taj gol nije potresao domaći tim koji je ubrzo zaigrao sa igračem više u polju što im se brzo isplatilo. Nadigrali su odbranu gostiju i uspeli da tri minuta do kraja poravnaju rezultat. I kada su svi gledaoci mislili da će meč biti završen nerešenim rezultatom, završnica za infarkt. Samo 3.4 sekunde pre kraja, nakon uigrane akcije Cvetković pronalazi Pešića na drugoj stativi koji iz dosta nezgodne situacije uspeva da postigne gol za neopisivu radost svojih saigrača.

Ovom pobedom Beograđani su uspeli da potvrde pobedu u prethodnom kolu nad Novom Pazovom i ostanu u borbi za prva tri mesta na tabeli. Sledeći meč na programu je u nedelju sa početkom od 20:30 časova u Sportskom centru Šumice, gde će naš tim ugostiti novosadski Internacional.